יום ראשון, 3 בדצמבר 2023

חתול בריחה

 ביום שישי האחרון, חגגנו יום הולדת 9 לבן שלנו, יואב. הוא אוהב קסמים, אז החלטנו להזמין חדר בריחה נייד של בית הקוסם.

החדר הגיע בשעה 10:00 בבוקר, והילדים כבר היו שם, נרגשים ומוכנים להתחיל. החדר היה גדול ומאתגר, עם הרבה חידות ומשימות מעניינות. הילדים עבדו יחד כדי לפתור את החידות, והם היו ממש מעורבים במשחק.

במהלך החדר, הילדים פתרו חידה שהובילה אותם לארגז פתוח. כשהם פתחו את הארגז, הם מצאו שם את חושם החתול של בית הקוסם! חושם התגנב לחדר יחד עם החידות, והוא היה מסתתר מתחת למיטה.

הילדים היו המומים מהגילוי, והם התחילו לצחוק וללטף את חושם. חושם היה כל כך שמח לראות ילדים, והוא עזר להם להמשיך לפתור את החידות.

בסוף, הילדים הצליחו לפתור את כל החידות ולהימלט מהחדר. הם היו כל כך מאושרים, והם לא הפסיקו לדבר על החדר ועל חושם כל היום.

אנחנו מאוד ממליצים על חדר בריחה נייד של בית הקוסם. זוהי חוויה מהנה ומאתגרת לכל הגילאים, והיא בהחלט עושה את האירוע למיוחד.

הנה כמה תגובות של הילדים מהחדר:

  • "זה היה הכי כיף שיכולתי לבקש!"
  • "החדר היה מלא באקשן ומתח!"
  • "החידות היו ממש קשות, אבל זה היה מצחיק ומספק!"

אנחנו בהחלט נזמין שוב חדר בריחה נייד של בית הקוסם לאירוע הבא שלנו. זהו רעיון נהדר לחגוג יום הולדת, אירוע חברה או כל אירוע אחר.

הנה כמה רגעים מצחיקים מהחדר:

  • כשהילדים מצאו את חושם, הם התחילו לדבר אליו כאילו הוא בן אדם. הם שאלו אותו שאלות, והם אפילו ביקשו ממנו עזרה לפתור את החידות.
  • חושם היה כל כך נחמד לילדים. הוא הסתובב איתם בחדר, והוא אפילו עזר להם לפתוח את הדלת כדי להימלט.
  • הילדים היו כל כך מאושרים בסוף החדר. הם הריעו והתחבקו, והם לא הפסיקו לדבר על חושם.

אנחנו חושבים שהחדר היה כל כך מצחיק כי הוא היה לא צפוי. הילדים לא ציפו למצוא את חושם בחדר, והם היו כל כך שמחים לראות אותו. חושם הוסיף המון צבע לחדר, והוא הפך את החוויה למיוחדת עוד יותר.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה